ŽVEJŲ KLUBO „PENKI ŽVEJAI"

Informacija

Taisyklės

Žvejoti leidžiama turint žvejo mėgėjo kortelę- leidimą limituotai žvejybai (toliau – Leidimas) arba nemokamos žvejybos teisę. Žvejojama laikantis Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių ir šių limituotos žvejybos reguliavimo priemonių ir sąlygų reikalavimų. Nuo saulės nusileidimo iki jos patekėjimo (pagal kalendoriuje nurodytą laiką) leidžiama žvejoti tik prieš kiekvieną žvejybą informavus žvejybos ploto naudotoją, turint Leidime jo ar jo įgalioto asmens tokią teisę patvirtinantį įrašą.

Išduodami Leidimai parai, savaitei ir metams, suteikiantys teisę per parą sugauti 1 šamą (ne mažesnį kaip 80 cm), 2 karpius (ne mažesnius kaip 55 cm), 2 sterkus (ne mažesnius kaip 50 cm) ir 3 lydekas (ne mažesnes kaip 50 cm). Kol sugaunamas Leidime nurodytas žuvų kiekis, galima papildomai sužvejoti Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių nustatytą leistiną kitų žuvų kiekį.

Išduodamų Leidimų kiekis neribojamas

Be Leidimų žvejybą gali vykdyti nemokamą žvejybos teisę turintys asmenys (asmenys iki 16 metų, valstybinio socialinio draudimo pensininkai ir neįgalieji). Nemokamą žvejybos teisę turintiems asmenims, žvejojantiems be Leidimo, leidžiama žvejoti tik nuo saulės patekėjimo iki jos nusileidimo (pagal kalendoriuje nurodytą laiką), visus sugautus šamus, karpius, sterkus ir lydekas privaloma nedelsiant paleisti atgal į Gudelių ež.

Draudžiama naudoti masalui gyvą žuvelę.

Į žvejybą valtimis išplaukti ir sugrįžti leidžiama tik iš įrengtos prieplaukos, pažymėtos informaciniais ženklais.

Parduotuvės kuriose galite įsigyti žvejo mėgėjo kortelę-leidimą

Paremkite mūsų veikla 1.2% ir gaukite nemokamą žvejo mėgėjo kortelę